İçeriğe geç

BAHÇEKENT KURYE

Bahçekent Başakşehir kurye ihtiyaçlarınızı profesyonel anlam da karşılıyoruz. Bahçekent kurelerimiz 7/24 hizmetinizde.

Bahçekent Başakşehir Moto Kurye Hizmeti

Bahçekent Başakşehir kuryelerimiz, ihtiyaçlarınızı hemen hemen her koli, paket veya paletle karşılamak için bir otomobil, kamyonet/Sprinter, yarı kamyon ve düz kamyon filosuna sahiptir .

Başakşehir Kuryemiz profesyonel olarak eğitilmiştir ve belirgin bir şekilde görüntülenen bir kimlik kartına sahip bir şirket üniforması giymektedir. Tüm Bahçekent kurye sürücüleri ya kendi çalışanlarımız ya da özenle seçilmiş bağımsız yüklenicilerdir . Bahçekent Kuryelerimiz hava taşımacılığı için TSA Sertifikalı ve tıbbi teslimatlar için OSHA Uyumludur.

Bahçekent Tıbbi Kurye Hizmeti

Günlük Tıbbi Teslimat Hizmetimiz , düzenli teslimat ihtiyacı olan tıbbi tesisler için sipariş üzerine yapılır. Bahçekent Moto Kuryelerimiz, tıbbi paketlerinizin ihtiyaç duyulan yere ve gerektiğinde ulaşmasını sağlayacaktır .

İçeriden teslimat sağlıyoruz. Paketiniz gitmesi gereken yere, üçüncü katta, bodrumda veya binanızın herhangi bir yerinde teslim edilir.

Mahkeme ve Yasal Dosya Kuryelerimiz

Yasal moto kurye hizmetleri , yasal dosyalama hizmetleri ve hassas ve gizli belgeleri işlemek ve teslim etmek için özel olarak eğitildik .

Bahçekent Başakşehir bölgelerinde çok sayıda hükümet binası olduğu için, yasal bir kuryenin topluluk içinde yolunu bilmesi önemlidir.

Aynı Gün Moto Kurye Hizmeti

Aynı Gün Bahçekent Moto Kurye Hizmeti , belgelerinizin veya paketinizin aynı gün teslim edilmesi gerektiğinde mükemmel bir çözümdür. Saat 11:00’e kadar verilen siparişlerin saat 17:00’ye kadar varış noktasına ulaşması garanti edilir . Ayrıca Aynı Gün Bahçekent Hizmetleri, Doğrudan Teslimat Hizmeti ve Mesai Sonrası Teslimat Hizmeti de sunuyoruz

Bahçekent Teslimat Hizmetleri

Bahçekent kuryelerimiz, tam bir rıhtım yüksekliği, asansör kapısı kamyonları ve nitelikli CDL lisanslı sürücülerden oluşan bir filoya sahiptir. Teslimatı aynı gün Standart Teslimat, Hızlı Teslimat ve Sıcak Atış Teslimatı’nda mevcuttur. Hatta Mesai Sonrası Teslimat sunuyoruz.

Özel Yük, Kamyon Teslimatları

En acil teslimatlarınız için, yük taşıyıcılarımız yüklerinizi rıhtımdan rıhtıma ara vermeden teslim edebilir . Hemen ihtiyacınız olduğunda bunun ne anlama geldiğini biliyoruz. LTL (Bir Kamyon Yükünden Daha Az), Bahçekent kuryeleri ile sorun değil. Ayrıca, gizli yükün teslim alınmasından teslimata kadar gizli kalmasını sağlayan Mühürlü Kamyon Teslimatı da sağlıyoruz.

Call Now Button0532 499 22 50