İçeriğe geç

Bahçekent Akıllı Kilit

Bahçekent Akıllı Kilit

Bahçekent Akıllı kilit çocuklara, yaşlılara ,görme engellilere, ellerinde bir çok malzeme ile anahtar arama sıkıntısı ve kilit açma zorluğu çekenlere yardımcı ve işlerinizi kolaylaştırmak için geliştirilmiş ileri teknoloji ürünüdür. Parmak izli kilitler, elektronik kilitler ile hizmetinizdeyiz.

Bahçekent Çilingir olarak son derece güvenlikli bu kilitleri sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.Güvenliğiniz için akıllı kilit kullanmak en doğru karardır. Bunun için güvenilir ve yetki belgeli Bahçekent Çilingiri tercih edin.

Tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Akıllı kilit her türlü diafon ve görüntülü görüşme sistemi ile uyumludur. Her türlü bina, apartman, iş hanı, dükkan kapılarına montajı uygun bir sistemdir. Bahçekent Çilingir bu sistemi en ustaca haliyle gerçekleştirir. Akıllı kilit chip ile çalışmaktadır. Kapıyı açmak için kullandığınız chipin kaybolması durumunda akıllı kilit sistemindeki seri numaranızdan chip silinerek sorun giderilmiş olur. Oysaki normal kapı anahtarlarının kaybolmasıyla göbeğe kadar değiştirmenize neden olmaktaydı.

Bahçekent Çilingir tüm bu sıkıntıları ortadan kaldıracak Akıllı kilit sistemiyle son teknolojiyi ayağınıza getiriyor. Bina iç ve dış ortamına uygun olarak tasarlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 499 22 50